چهارشنبه پنجم خرداد ۱۳۸۹

ختم مجربی برای حوائج از ملا محسن فیض کاشانی رضوان الله تعالی علیه

یا خیر حبیب و محبوب

با سلام

دراین پست به اصرار دوستان یه ختم مجرب گذاشتم امیدوارم که نتیجه بگیرید و مارا هم از دعای خیر فراموش نکنید

ملا محسن فیض کاشانی در (الئالی المخزونه) مطلبی قریب به این مضمون نقل کرده به جهت حاجات از حیث ثروت ،عزت،دفع بلا،بیماری ،علم و عمل... باید سه شب جمعه در ثلث آخر شب(حدود یک ساعت قبل از اذان صبح )بیدار شود و وضو بگیرد به نیت قربت و سپس دو رکعت نماز حاجت بخواند و بعد صد مرتبه صلوات بفرستد و هزار و یکمرتبه بگوید:«بسم الله الرحمن الرحیم بحقِّ بسم الله الرحمن الرحیم» و بعد دوباره صد مرتبه صلوات بفرستد و حاجت را از خدا بخواهد که انشاء الله براورده خواهد شد. و اگر دفعه اول برآورده نشد شب جمعه دوم انجام دهد و اگر نشد شب جمعه سوم هم انجام دهد که براورده میشود و تخلف ندارد!!!

نکته: حتماَطوری زمان سنجی وبرنامه ریزی کنید که ختم کمی قبل از اذان صبح تمام شود و بتوانید نمازرا اول وقت بخوانید.مبادا مستحب را بر واجب برتری دهید.

این هم چند لینک :

شرایط و موانع استجابت دعا قبل از ختم حتما مطالعه کنید

به دنبال اعتراضات شدید مسلمانان در سراسر جهان صفحه توهین آمیز خطاب به پیامبر اسلام از فیس بوک حذف شد

واکنش دفتر آیت الله صافی به اظهارات سفیر ایران در آذربایجان

اینترنت پرسرعت ضامن رشد اقتصادی ،کاهش ترافیک و صرفه جویی در مصرف بنزین !!!

KolibriOS – سیستم عامل 3 مگابایتی !+دانلود

دایره المعارف ازدواج موفق

 ازدواج :انتخاب عاقلانه،زندگی عاشقانه

 اگر درست گره بزنیم ، گره نمی خوریم(ازدواج)

 

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 18:0 |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۸۶

ختم مجرب ختم مجرب

ختم بسيار مجرب براي هر حاجت

صاحب كتاب جواهر مكنون گفته :مجرّبِ مجرّبِ مجرّب است كه هيچ شك و ريبي در آن نيست هر كه هزار بار بگويد اين دعا را و در وسط آن حرف نزند.

 

«حَسبي اللهُ و نِعمَ الوَكيل ولا حَول ولاقوةالا بااللهِ العَليِّ العَظيم لا اِله الا اَنت

 

 سُبحانك اِنّي كُنتُ مِنَ الظّالمين اللهم صل علي محمد وال محمد»

 

البته با كمي تغيير مطلب را نقل كردم و دربعضي كتب اين ختم را بدون صلواتي كه درآخرش امده نقل كرده اند ولي صحيح اين ختم همان است كه در بالا نوشته شده

 

 مخفي نماند همانطور كه قبلاًنوشتم:

اين گونه ختمها را بعضي گفته اند كه اگر مصلحت نباشد كه به حاجت نرسيد اصلاً موفق به انجام اونها نخواهيد شد.  یا اشکالی در شرایط ختم بوجود میآیدهيچ مخلوقي نميتونه با دعا به خدا مسلط بشه و هرچي كه دلش خواست را با دعا بگيره ، حتي پيامبران و ائمه صلوات الله عليهم بعضي مواقع دعاشون رد ميشد.

به هرجهت برایهر دعا باید تلاش و کوشش مناسب آن را انجام داد که در حدیث امده دعا بدون عمل مثل تیر اندازی با کمان بدون زه است . یعنی مطلقا تاثیری نخواهد داشت  پس تلاش و کوشش را فراموش نکنید!!!

 

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 10:24 |  لینک ثابت   • 

جمعه هفدهم فروردین ۱۳۸۶

آثار صلوات و دو ختم بسيار مجرب

ميلاد مسعود و مبارك گل سرسبد عالم خلقت.حضرت رحمةللعالمين ،شفيع مذنبين در يوم الدين.اسوه بي نظير اخلاق خوش در تمام عالميان حضرت محمد مصطفي صلي الله عليه و آله و رئيس مذهب تشيع حضرت امام جعفر صادق عليه السلام را به مولايمان حضرت بقيه الله الاعظم عليه السلام و همه دوستاران 14 معصوم صلوات الله عليهم تبريك و تهنيت ميگويم:

 

قسمتي از سخنان عارف كامل جناب محمد اسماعيل دولابي رحمةالله عليه كه بعضي از اولياءالله ميگفتند و ميگويند كه او كسي بود كه هر هفته موفق ميشد امام زمانش را ديدار كند.

  پيامبر خدا صلي الله عليه و آله فرمود:

چه غمناك شدي و چه شاد ،بر محمد و آل او صلوات بفرست.فرمود:

يا علي انسان راه بهشت را گم نميكند  جز اين كه صلوات بر من را فراموش كند.معلوم ميشود  امت ،همه رو به بهشت ميروند .اهل سنّت كه الان بيچاره و بدبختند،ناراحت و گيجند و راه ندارند براي همين است .چون صلوات را تغيير دادند و )آل) را از پيامبر حذف كردند.لذا بهشت را گم كرده اند ،اما شيعيان خوب ميدانند.

امروز شيعه در دنيا طلوع كرده است.دنيا متحيّر و سرگردان است قلبها ميل به ولايت و ائمه عليهم السلام ميكند؛چون درِ بهشت باز شده است. خارجيها و دولتهاي دنيا متحيّر شده اند و وحشت زده. چون درِ

بهشت كه باز شد در ِ جهنم بسته ميشود.

براي اهل جهنم خيلي راه تنگ است .يا بايد ايمان را قبول كنند يا بايد بسوزند و بسازند.عداوت سخت است. وقتي مي بيند  براي طرف مقابل  خودش راه پيدا شد ،عقب مردن ميگردد ولي گير نمي آورد.چون نميتواند ببيند براي طرف مقابل فرجي حاصل شده است.اين خاصيت عداوت است... در اين كه فرموده است:امت من هر وقت صلوات بر محمد آل را فراموش كنند راه بهشت را گم ميكنند،چند خصوصيت است :

يكي اينكه امت در راه بهشت است و روبه بهشت حركت ميكند.چون پيامبرِ اين امت «رحمةللعالمين»است.اين فراموشي همان«نسوالله فانسيهم انفسهم» است اين فراموشي بد است.

بنده فطرتهاي پيرزنها و پيرمردهايي را ديدم كه خيلي بهوش است.مثلاً وقتي در خيابان دعوا ميبيند به كسي ميگويد :برو به اينها كه دعوا ميكنند بگو صلوات بفرستيد،چرا دعوا مي كنيد .ببين از حديث پيغمبر خدا صلي الله عليه وآله خبر ميدهد.همه دارند حق را ارائه ميدهند.از ص 88تا90 طوباي محبت ج1

 

***

بر پيغمبر آخر الزمان  صلوات بفرست كه قوّۀ شما زياد مي شود. هر وقت دعايي ميشنوي يا مصيبتي از خوبان ميشنوي و ناراحت ميشوي اهسته صلوات بفرست؛اين قوۀ شما را زياد ميكند. همه را ميگيري ،ظرفيتها را پر ميكني و ظرفيت زياد ميشود .صلوات خيلي كارها ميكند .ظرف انسان را بزرگ ميكند .يعني ادمي كه ضعف اعصاب دارد كوچك است .اگر يك شب نمازش عقب و جلو شود ،خودش را ميخورد .يا اگر يك شب موفق شد بي قرار ميشود و ادعا ميكند.اميدوارم  ظرفهاي شما بزرگ باشد .دنيا نبايد انسان را بگيرد .انسان نبايد بيقرار شود و غرور او را بگيرد .وقتي كم ميشود نبايد مايوس شود و رابطه را برهم بزند .بلكه صلوات بفرستد و خودش را تسليت بدهد . صلوات به آدم قوت ميدهد. درامر آخرت هم در خوشي و ناخوشي به انسان قوت ميدهد و بهجت ميآورد و غم را زائل ميكند .آن جا هم كه سُرور است آن را بزرگتر نشان ميدهد.صلوات در راه خدا به انسان خيلي كمك ميكند .... صلوات هم در بين دعاها  براي رفع خستگي و باز شدن نطق و راه افتادن  است.هر وقت با خداي خود صحبت ميكني،اگر ديدي تعطيل سد و نتوانستي حرف بزني صلوات بفرست، دوباره نطقت باز ميشود .خداوند اشك مضطرين را دوست دارد . دروقت دعا ياد منعم ميكنيم . حرفهاب خوب  در درون انسان باقي ميماند.خداوند سفره وسيعي آفريده است  حرفهاي خوب عطر است.انسان گاهي در مي ماند كه به خدا چه بگويد صلوات راه را باز ميكند .چقدر خوب است انسان با صانع خودش صحبت كند .نعمتها را بگويد... (طوبي محبت ج 1 ص 124 و 125)

 

صلوات  جزءبرترين  اذكار  است چون ذكر خداوند متعال است (ان الله و ملائكةيصلو ن علي النبي...)آثار و بركات زيادي دارد بقول آيت الله شوشتري

صلوات گنج بزرگي است كه قدر آنرا نميدانيم.خودم يه زماني براي يه حاجت بسيار بسيارمهم يه مدت صلوات ميفرستادم  شايد به 3هزار رسيد البته صلوات را با عجل فرجهم مي گفتم و ثوابش را به امام زمان صلوات الله عليه تقديم ميكردم و به حاجت رسيدم  خودم تعجب كردم از سرعت اجابت.حالا فكر نكنيد ما مستجاب الدعو هستيم ها ،اون دفعه چون با حضور قلب بود و مصلحت بود اينجوري شد ولي يه موقعي هم بود با دوستي براي حوائجي اذكار و ختومي را از يه ولي خدايي گرفتيم و انجام داديم يه اربعين وخبري نشده بعد ختم 14 هزار صلوات را انجام داديم باز نشده بعد يه ختم مهم ديگه انجام داديم باز نشده بعدا دوستم از، اون ولي خدا پرسيد چرا به حاجت نرسيديم  گفت بود بايد ميشد، ديگه بايد تسليم باشيد. يعني به اين قضا و قدر بايد گردن بگذاريم چون مصلحت در نرسيدن به حاجت بوده  و حاجت  هر دوي ما هم ثروت بود كه مدت زيادي براش دعا كردم  سواي اون ختوم و اذكاري كه اون مرد خدا بهمون ياد داده بود هم خيلي دعا و ختم انجام داده بودم و مطلقا اثري نديديم تازه بعضي وقتها همون دارايي كمي را هم كه داشتم امواج بلا نابود ميكرد .

 

اما  دوختم بسيار مجرب صلوات به عنوان عيد ي شما

از ختومات كثير التاثيرو سريع التاثير ختم 14 هزار صلوات است كه به 14معصوم صلوات الله عليهم هديه ميشود.ابتدا 1000 صلوات به پيامبر .بعد حضرت اميرالمؤمنين و بعد حضرت زهرا سلام الله عليها تا حضرت مهدي  صلوات الله عليه. در بين ختم با كسي حرف نزنيد .مثل ساير ختوم روبه قبله و با وضو باشيد در ضمن ميتونيد از افراد ديگه هم كمك بگيرد تا براي حاجت شما صلوات براتون بفرستند تعداد مجالس مهم نيست ميتوند در يك مجلس مثلا 300 تا صلوات و در مجلس ديگه 2100 بگيد ولي بايد 14000 بار گفته شود اين ختم بسيار مورد توجه اهل ذكر و ختم است و بعضي از اوليا روي 14000 صلوات براي حاجت تاكيد داشته ودارند

 

 يه ختم بسيار مجرب ديگه كه در چندين مورد قبل از اينكه نيمي از ختم را انجام داده بشند به حاجت رسيدند هم عيدي شما باشه و اون اينكه به تعداد يكصد هزار صلوات ميفرستي رو به قبله با و ضو با لباس پاك و حلال درچندين جلسه اين تعداد صلوات را ميفرستي در ضمن ميتوني ازيك يا چند نفر هم كمك بگيري  و تعدادصد هزار صلوات را تمام كني ولي هر روز بايد به ختم مشغول باشي بين ختم يه روز هم فاصله نيفته حالا ممكن يه روز انرژي داري 3 هزار تا صلوات ميفرستي .يه روز خسته اي پونصد تا صلوات ميفرستي  اين ختم اثر عجيبي داره راستي اگه در بين ختم به حاجت رسيدي بايد تا آخر ختم را انجام بدي شخصي كه اين ختم ار بهم دارد خودش براي يه حاجتي بيش از 12 سال بود كه هم خودش و هم بعضي از فاميلش براش دعا ميكردند و ختم بر ميداشتند  اثر نديده بودند ولي اين ختم را كه شروع كرده بود بعد از اينكه سي هزار تا  صلوات را فرستاده بود به حاجت رسيده بود و هر روز هم هزار تا صلوات ميفرستاد. ميگفت دو نفر ديگه هم به همين طريق مشغول به ختم شدند و اونها هم  دقيقا بعد از يك ماه  حاجت گرفتند

 

در ضمن اگه يه كمي هم سخاوت به خرج بديد و گه گاه ما را دعا كنيد  ضرر كه نميكنيد .هيچ كلي هم سود ميكنيدوچون ملائكه براي مومني كه براي ديگران دعا كنه  دعا ميكنند كه همون چيزي را كه براي ديگري ميخواي خدا به توهم بده.

 

خانم ها هم میتوانند اين ختم  درزماني كه عذرشرعی دارند و پاک نیستند انجام بدهند فقط احتياط كنيد و با وضو و رو به قبله انجام بديد 

بسيارالتماس دعا دارم  يا علي

 

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 10:47 |  لینک ثابت   • 

دوشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۸۵

توسل به حضرت ماه منير بني هاشم

دو توسل مجرب به حضرت قمربني هاشم روحي فداه:

حتماًشنيده ايد كه حضرت ابو الفضل صلوات الله عليه باب الحوائج هستند،ايشان نه تنها حوائج شيعيان را از خدا ميگيرند بلكه به متوسلاني كه اديان ديگر هم دارند جواب رد نميدهند.البته اگه حاجتها مشروع باشد اين دو توسل را به مناسبت ماه محرم آورديم:

 

مرحوم بيرجندي در كتاب‌ شريف‌ كبريت‌ احمر مي‌نويسد: در سفر عتبات‌ عاليات‌ در عالم‌ رؤياديدم‌ اگر كسي‌ بگويد:«عبدالله اباالفضل‌ دَخيلُك‌» حاجت‌ او برآورده‌ شود. پس‌ از آن‌ حقير مكرّر به‌آن‌ عمل‌ كردم‌ و حوائج‌ مهم‌ و بزرگي‌ بر آورده‌ شد.

 

‌ انجام‌ اين ختم‌ وقت‌ معيّن‌ وساعت‌ و روز مشخصي‌ ندارد. طريقه‌ ختم‌ را اين‌ طور بيان‌ فرمودند: ابتدا 133 مرتبه‌ صلوات‌بفرستيد«اللّهم‌ صل‌ّعلي‌ محمد و آل‌ محمد» بعد133 مرتبه‌ بگويد: «يا عباس‌ » و بعد ازآن‌ دوباره133 مرتبه‌ بگويد: «اللّهم‌ صل‌ علي‌ محمد و آل‌ محمد». و اين‌ عمل‌ را هر روز انجام‌ دهد تاحاجتش‌ برآورده‌ شود.

ولي اين  حقير در مشكلات بيشتر ذكر لااله الا الله را بدون عدد خاص وشرايط خاص به آن بزرگوار هديه ميكنم و بسيار تاثير ديده ام.

 

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 7:52 |  لینک ثابت   • 

جمعه هفدهم شهریور ۱۳۸۵

ختم و عمل مجرب

مرحوم فشاركي در عنوان الكلام ازسيد اسماعيل بحريني نقل كرده است كه از اسرا مخزونه ما است كه هركه در شب نيمه شعبان مقداري نخود بردارد و به هريم يكبار سوره توحيد و سه بار صلوات بفرستدو آن را پخته هر نفري 7دانه بخورد درآنسال از جميع امراض و اوجاع و وبا و طاعون و مرگ ناگهاني محفوض بماند . همچنين  فرموده در اين شب سه بار سوره يس را بخواند

يكي به نيت طول عمر يكي براي تندرستي و يكي براي ثروت

منبع : منتخب مفاتيح ادعيه جلاليه

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 18:30 |  لینک ثابت   • 

سه شنبه هفدهم مرداد ۱۳۸۵

ختم يا علي

 

 بر در خانه علي عقدۀ دل زدودني است    
 نزد علي مرتضي هر گره اي گشودني است

 

اين ختم تجربه شده هم عيدي شما باشه در روز ولادت امير مومنان عليه السلام :

به مدت 10 شب در وقت معين در ركعت نماز حاجت بخواند وبعد از نماز 110 مرتبه صلوات و بعد از آن بلافاصله 1570 مرتبه (يا علي)بگويد و بعد حاجت را بخواهد و3مرتبه صلوات بفرستد.شخصي اين نماز را خوانده بود و قبل از اتمام ختم نتيجه گرفته بود.خانميكه شوهر بسيار گناهكاري داشت براي كار پيدا كردن شوهرش خواند بود ، شب دهم خواب ديده بود يه نفر يه سكه 10 توماني به او داده بود.اين مطلب را به شوهرش گفته بود و او اين طوري براي خود  تعبير كرده بود كه سكه 10 توماني را هم 100 ريال و هم 10 تومان ميگويند و جمع اينها 110 ميشه بعد به زنش گفته بود يك دور ديگه ختم را انجام بده او هم انجام داده بود و به حاجت رسيده بود همان روز دهم.

 

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 6:23 |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه پنجم مرداد ۱۳۸۵

يك ختم مجرب براي ثروت و زهد

يه ختم ميخواهم بنويسم براي زيادي ثروت اما قبلش اينها را بخوانيد  اون وقت اگه دلتون خواست ختم را انجام بديد

قسمتي از سخنان جناب حامدي با كمي تغيير

يا موسي لا تنسني علي كل حال و لا تَفرح  بِكثرةالمال  فان نسياني يُقسي القلوب و مَع كثرةالمال كثرةالذنوب

يا موسي در هيچ حال مرا فراموش نكن كه فراموش كردن من ،دل را قسي  ميكند  وبه زيادي مال خوشحال مشو كه با زيادي مال ،زيادي گناهان است . 

يا موسي اذا رأيت الغني مقبلاًعليك  فقل ذنب عجلت عقوبته  و اذا رايت الفقر مقبلا

عليك فقل مرحباً بشعار الصالحين.

اي موسي اگر ديدي  كه دنيا به تو رو كرد بگو من يه گناهي كرده ام كه خدا داره من رو عذاب ميكنه و اين سزاي عمل من است و اگر ديدي فقربه تو رو كرد بگو مرحبا به شعار صالحين

 

«همه خيرها  بار بر زهد در دنيا است،اگر كسي زاهد در دنيا شد چيزي ميشود و گرنه به جايي نميرسد.»امام صادق  عليه السلام ميفرمايد:

 (من اصبح علي الدنيا حزينا اصبح علي ربه ساخطاً) كسي كه صبح كند و غصه دار براي دنيا باشد  صبح كرده

 

اما ختم :

ازعلامه شيخ محمد تقي اصفهاني نقل شده:هر كس در هر روز ماه رجب 12مرتبه

آيه (الله لطيف بعباده يرزق من يشاء وهوالقوي العزيز) را قرائت كند بدون شك به زودي غني و ثروتمند ميگردد

 

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 5:50 |  لینک ثابت   • 

یکشنبه یازدهم تیر ۱۳۸۵

اعمالي براي فروش خانه

اين مطلب هم براي خانمي كه از مشهد مقدس ايميل فرستاده بودند

براي فروش خانه ايه 10 سوره كهف(ربنا اتنا من لدنك رحمة وهيي...) را بركاغذ بنويسد و در خانه اويزان كندجايي كه بي احترامي نشود وپايشان را


جلوي آن دراز نكنند هرچند كه آيه بالا تر ازكف پا باشد بازهم بي احترامي است و همچنين هر روز70 مرتبه سوره زلزال را با وضو

 رو به قبله با توجه به معني بخوانند و از دور يا نزديك به طرف خانه فوت كند

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 7:48 |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۸۵

ختم سوره توحید برای طی الارض، آسان شدن امور ،رزق بسیار

از جناب عارف کامل مرحوم سید عبد الکریم کشمیری نقل شده :

خواندن1000مرتبه در هر روز برای نورانیت ،روحانیت قلب،آسان شدن امور ورزق بسیار نافع است .و در روایت از پیامبر نقل شده  است کسیکه 1000بار بخواند خود را از خدا خریده  واز بندگان خاص الهی شود.بی عدد کسی بخواند ومداومت کند طِیُّ الارض به او داده شود.همیشه خواندنش یقین انسان را زیاد میکند .

وجنابشان روزی 7000مرتبه وقتی در نجف بودند می خوانند نه دریک مجلس،بلکه در تمام روز حتی در راه رفتن
نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 7:4 |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۸۵

ختم مجرب

آزموده شده واثری شگفت انگیز ازآن مشاهده شد:

جهت حوائج شرعی 5مرتبه سوره یس را بخواند و ثواب آنرا هدیه

 کند به5تن اصحاب کسا یعنی حضرات معصومین محمد وعلی وفاطمه

وحسن وحسین صلوات الله علیهم وبعد بگوید به خدا :الهی این

 5بزرگوار را شفیع آوردم که حاجتم را بدهی

  در ضمن میتواند روزی یکمرتبه تا5 روزهم انجام دهد. 

 

 

 

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 7:2 |  لینک ثابت   • 

سه شنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۳۸۵

ختم مجرب

از جمله مجربات که هیچ شبهه ای در آن نیست این است که 3 شب

متوالی در گوشه خلوتی بنشینی وهر شبی 1000 مرتبه بگوئی

الهی الهی قََد اِنقَطَعَ رَجائی عَنِ الخَلق واَنتَ الرَّجائی

وبعد حاجت را بخواهی بشرط اینکه واقعا به کسی امید نداشته
باشی جز خدا.

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 6:13 |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۸۵

گنج معنوی بی نظیر

این ختم را بزرگان دین ومجتهدین انجام می دادند و

برای رسیدن به حاجتها حکم کبریت احمر

را دارد و

زیاد ادعای تجربه کرده اند  وسرآمد

همۀختم هاست

روش انجام ختم:

ابتدا غسل کرده{به نیت حاجت و بهتر است نیت توبه

 حقیقی هم داشته باشد وبانیت هردو فقط یک غسل کند}

لباس تمیز بپوشد ودر مکانی خلوت  بدون اینکه در میان ختم صحبت کند،انگشترعقیق یمنی یا فیروزه در دست

 کند دو رکعت نماز حاجت بخواند.بعد از نماز 70بار

سوره حمد و100صلوات و79 بار سوره انشراح

(ام نشرح لک صدرک...)و1001بارسوره توحید وسپس 7بار سورۀ حمد بخواند و100بار صلوات فرستد انشاءالله

حاجت برآورده گردد وهیچ تخلف ندارد.این

ختم ازجمله اسراراست و اگر برای

مصلحتی خداوند جلَّ واعلی

نخواسته باشد که حاجت را برآورده سازد

توفیق عمل

به این ختم را نخواهد داد وبعضی این ختم را  از ختوم مقیّده شمرده اند و گفته اند باید بعد ازنمازصبح روزپنجشنبه

به آن عمل کند البته اگر در روز جمعه و در مکان شریفی باشد بهتر است.بعضی هم گفته اند در وقتی که نور ماه زیاد باشد بهتراست

{به نظرم برای انتخاب وقت بهتراست

استخاره کند}

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 23:11 |  لینک ثابت   • 

سه شنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۸۵

عمل مجرب برای ثروت

 

این ذکر در زیاد شدن ثروت  اثر عجیبی دارد

 مرحوم کشمیری فرمود روزی از استادم مرحوم قاضی کیمیا خواستم

گفت فردا بیا روز بعد که پیش او رفتم گفت این ذکر  را زیاد بگو

 که خود کیمیاست. از حضرت  استاد بهجت نقل شده در آغاز وپایان ذکر ،صلوات بفرستدمثلاًاگر میخواهد110مرتبه بگوید،ابتدا صلوات بفرستد

بعد110 بار بگوید ذکر را وباز صلوات بفرستد .

ذکر این است اللّهُمَ  اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفََضِلکَ عَمَّن سِواک

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 7:46 |  لینک ثابت   • 

یکشنبه بیست و هفتم فروردین ۱۳۸۵

چند ختم مجرب:

 

 شرایط مهم تاثیر ختمها عبارتند از :تقوا،حضورقلب،نخوردن حرام انشاء الله بزودی مفصلتر در این باره مطالبی نوشته خواهد شد.

 ازهمه بزرگواران عزیز

سه خواسته دارم:1-لطفاًبرای فرج امام زمان (عجل الله تعالی فرجه

الشریف) حتما دعاکنند.-2 لطفاًبرای حوائج این حقیر دعا کنید.3- حتما


 نظر دهید .

 

 

1-به  تجربه رسیده است که مدت 18 روز،روزی 3 مرتبه سورۀ قل هوالله احد رابخواندبه این روش که:

 (الله الصمد ) را هزار بار تکرار کند.بعد از تمام شدن عمل

یکبار آیۀ 35 سورۀنور(الله نور السموات...)ویکبار آیۀ آخر سوره فتح (اشداء

علی الکفار...)را بخواند بشرط ،طهارت ،روبه قبله،مکان خلوت ،حضور قلب

هرکه انجام داده محال بودکه به حاجتش نرسد.

 

2-هر که دشمنی قوی دارد به نیت مغلوب کردن او 14روز آیه الکرسی

رابخواند و بعد از گفتن (یَعلََمُ) دشمن را از  ذهن بگذراندوبعد بگوید

(ما بین ایدیهم)و بقیه آیه را تا  آخر فیها خالدون بخواند این عمل را بغیر از  موارد صحیح نباید انجام داد  

( مثلاًدر مورد مسلمانی انجام ندهد)

 این ختم  بارها تجربه شده.

 

3-برای بیشتر کردن محبت  شرعی بین دو نفر (مثل زن وشوهر)آیۀ الکرسی را به عدد اسم آن دو نفر بخوانند

 (به حروف ابجد حساب نماید) که تاثیر عجیبی دارد.

 

4-برای وسعت رزق قبل از طلوع آفتاب  سورۀ قدر را بخواند وقدرت خدا را  مشاهد کند.

 

 

5-جهت فتوحات بی نهایت وزیاد شدن ثروت اثری عجیب ونفعی غریب دارد

بمدت چهل شب هر شب چهل بار سورۀ لیل را بخواند واین آیۀ را سه مرتبه بخواند

(و ما لاحد من نعمه تجزی) ودر زمان انجام این ختم بسیار باید مراقب

تقوا باشد و دوری از گناه باشد تا اثر کند.

 

۶- هرکه بمدت یکسال قمری هر روز سورۀنباء (عم یتسائلون ...)را بخواند

بدون شک در سال دوم زیارت خانۀخدا نصیبش شود هر چند فقیر باشد

 

نوشته شده توسط غریق بحر معاصی در 9:15 |  لینک ثابت   •